Kije narciarskie Leki

Marka Leki zapewniła sobie poprzez niezwykle dobrą jakość i wieloletnią specjalizację przy sportach zimowych, że są to jedne z najlepszych i najpopularniejszych kijków narciarskich na świecie. Projektanci i inżynierowie firmy LEKI postarali się aby tworzyć najbardziej niezawodne i rewolucyjne kijki na świecie. W szerokiej ofercie udostępnili zarówno kijki ze stałą jak i regulowaną długością, znajdziecie je TUTAJ. Marka LEKI opatentowała innowacyjny system wypinania obejmy na nadgarstek,  dzięki któremu w momencie upadku element sprężynujący samoczynnie wypina obejmę na nadgarstek z rękojeści minimalizując w ten sposób ryzyko urazu.

Jednym z absolutnych hitów pożądanych przez wszystkich amatorów mocnych zimowych wrażeń są:

Kije narciarskie LEKI Carbon 11 S

pol_pm_Kije-narciarskie-zjazdowe-Leki-Carbon-11-S--26119_1

Jedne z najlżejszych kijów na rynku, zawdzięczają to wykonaniu z elastycznego włókna węglowego oraz małej średnicy 11mm. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu Trigger Shark, jesteśmy mniej podatni na kontuzje nadgarstka oraz barku, co za tym idzie bezpieczniejsi, bowiem umożliwia on bardzo szybkie wpięcie oraz wypięcie specjalnej rękawicy, a przede wszystkim zapewnia maksimum bezpieczeństwa podczas upadków.

Natomiast dla młodszych amatorów zimowych zjazdów marka Leki stworzyła m.in.

Kije narciarskie Leki Worldcup Lite GS

pol_pm_Kije-narciarskie-Leki-World-Cup-Lite-GS-Trigger-S-27111_1

Kije gigantowe przeznaczone dla młodszych zawodników, wykonane w konstrukcji takiej samej jak kije dla dorosłych. Wykonane zostały z niezwykle wytrzymałego aluminium Airfoil o średnicy 16 mm i nowoczesnej konstrukcji „skrzydła” – przypominającej skrzydło samolotu co przekłada się na dużo większą wytrzymałość niż w przypadku kijów o przekroju w kształcie koła. Specjalnie wyprofilowana rączka wraz z systemem Trigger S pozwalającym na szybkie wpinanie i wypinanie kijków. Bardzo wytrzymała szczytówka wykonana ze spiekanych węglików. Świetni fachowcy również nie zapomnieli o tym, że dzieci potrafią szybciej psuć swoje przedmioty zainteresowania w ferworze zabawy, dlatego kije zostały zabezpieczone specjalnym lakierem zabezpieczającym kije i chroniącym je przed zarysowaniami zwanym „Ultra Sonic Finish”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *