Kije narciarskie zjazdowe Leki

Seria Mustang została stworzona dla pasjonatów szybkiej jazdy, kije zjazdowe są lekkie, zostały wykonane z najwyższej jakości stopu aluminium. Specjaliści podczas tworzenia swego dzieła zadbali aby stylistyką nawiązywały do modeli z grupy Element, zostały również wyposażone w nowoczesny i wygodny system asekuracyjny PA Safety Hard – amortyzuje nierówności terenu i uodparnia na uderzenia. Jeśli pociągniemy pasek  w górę wydłuża się, zapewniając nam swobodę ruchów, a przy pociągnięciu w dół – nie rozciąga się, gwarantując stabilność i wsparcie. Kije Racing są doskonałe dla osób, które potrzebują wsparcia przy nauce lub są na etapie doskonalenia swoich umiejętności.

Kije narciarskie zjazdowe Leki Mustang S

Kije narciarskie zjazdowe Leki Mustang S

Całość wykonana z rurki o niewielkiej średnicy, dzięki temu zjazdy są szybsze, a kij lekki. Wykonane z Aluminium (TS), który cechuje się najwyższym stopniem wytrzymałości oraz najniższą wagą spośród wszystkich stopów aluminium.

Rękojeść typu Tigger S – Ustawienie uchwytu pod kątem dodatnim sprawia, że nadgarstek trzymany jest w naturalnej pozycji, możemy dłużej jeździć bez uczucia zmęczenia i przeciążania nadgarstka. Powoduje to tłumienie wstrząsów oraz optymalizuje ruch.

Pasek Lock Security Compact Strap (nylonowy, regulowany) jest uruchamiany przez specjalny mechanizm, który otwiera się przy pociągnięciu paska do góry. Pasek rozwija się automatycznie. Zaciągnięcie paska w dół powoduje zablokowanie go i utrzymanie jego stałej długości. Rękojeść przystosowana została do anatomii dłoni.
Grot Steel Flex Tip  jest wykonany ze stali hartowanej, cechuje go świetna wytrzymałość na uderzenia.

Wysoko połyskliwy, wyjątkowo ochronny lakier pokrywający grafikę jest dodatkowym plusem, dodającym atrakcyjność całej konstrukcji.

Długość: 110 -135 cm

Waga: 518 g – dla długości 120 cm

Po kije leki zapraszamy do sklepu sportowego Perfect Sport, najdziecie tam prócz najróżniejszych kolekcji Leki, odzież: narciarską, sportową oraz wiele dodatków przeznaczonych do sportów zimowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *