Kije racingowe Leki

Przedstawiam kije racingowe Leki Venom SL TR S

pol_pl_Kije-racingowe-Leki-Venom-SL-TR-S-15046_1

Niezwykle dobrze wykonane kije slalomowe z najwyższej półki. Górna część tego wyjątkowego produktu marki Leki posiada w swej konstrukcji  aluminiową rurkę o najwyższym stopniu wytrzymałości, natomiast dolna konstrukcja jest wykonana z włókna węglowego (carbonu) i kevlaru.  Zastosowano w kijkach innowacyjny system Trigger Shark umożliwiający bardzo szybkie wypięcie oraz wypięcie specjalnej rękawicy,  który przede wszystkim zapewnia maksimum bezpieczeństwa podczas wypadku. Integralną częścią systemu Trigger S jest bezpiecznik – jego zadaniem jest błyskawiczne uwolnienie dłoni od kija czego efektem jest znaczne zmniejszenie ryzyka kontuzji nadgarstka oraz barku. Dodatkowo specjalnie wyprofilowana rączka Slalom Grip zapewni nam dłuższą i wygodniejszą jazdę, dzięki naturalnej pozycji nadgarstka szybkie zjazdy staną się jeszcze przyjemniejsze. Szczytówka wykonana ze spiekanych węglików sprawia , że nasze kije są dużo bardziej wytrzymałe, natomiast specjalny lakier zabezpieczający kije Ultra Sonic Finish chroni nasze skarby przed zarysowaniami i dba o piękny wygląd produktu na stokach.

Właściwości:

Górna część wykonana z aluminium Ø 16/14 mm

Dolna część wykonana z włókna węglowego

Specjalnie wyprofilowana rączka Slalom Grip wraz z systemem Trigger S pozwalającym na szybkie wpinanie i wypinanie kijków

Dodatkowy regulowany pasek (rękawica) Trigger S Strap pozwalający na szybkie wpięcie kijków

Talerzyk – Racing Basket

Waga: 546 gr   (para)

Po wszelkie porady, akcesoria narciarskie oraz odzież zimową polecamy udać się do sportowego sklepu Perfect Sport, zajmują się sprzedażą internetową, a także posiadają sklep stacjonarny w Warszawie, przy Al. Waszyngtona 41. Czekają tam na Państwa wyszkoleni specjaliści, którzy świetnie doradzą jaki  sprzęt najlepiej pasuje do Waszych indywidualnych potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *