Leki Supreme – innowacyjne kije do nordic walking, które docenisz na każdym etapie treningu

W poprzednich wpisach pokazywaliśmy Wam na co zwrócić uwagę przy wyborze kijków, jak prawidłowo z nimi pracować oraz jak dobrać ich długość. Dziś przyszła pora na konkrety – pokażemy Wam  wyjątkowy model kijków, których innowacyjna budowa pozwala na używanie ich na każdym etapie zaawansowania.

Leki Supreme od lat plasują się w zestawieniach najlepszych kijków do nordic walkingu – ich wyjątkowość polega przede wszystkim na tym, że doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku początkujących, jak i bardziej zaawansowanych miłośników tej aktywności. Pozwala na to ich innowacyjna budowa, która pozwala na trenowanie zarówno rekreacyjnie, jak i wyczynowe trenowanie nordic walkingu. Konstrukcja kijków wykonana została w całości ze stopu aluminium, które charakteryzuje się nie tylko wyjątkową lekkością ale także niezwykła wytrzymałością. Jednocześnie kije pozwalają na płynną regulację długości w zakresie od 100 do 130 cm – dzięki temu można precyzyjnie dopasować je do wzrostu trenującego. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie systemu Ultra Sonic Finish, czyli specjalistycznego lakieru, który sprawia, że kije są całkowicie odporne na otarcia i zarysowania. Dzięki temu niestraszny im piasek, żwir czy przewożenie w bagażniku – nawet po kilku miesiącach intensywnego użytkowania wciąż wyglądają jak nowe.

Innowacyjne rozwiązania widać w każdym aspekcie kijków do nordic walking Leki Supreme, także w przypadku uchwytu. Wykonano go z naturalnego korka oraz kauczuku – całkowicie naturalnych materiałów, które są przyjazne dla skóry oraz ogranicza pocenie się. Jednocześnie korek i kauczuk są doskonałymi izolatorami, pozwalając zachować pełen komfort termiczny nawet podczas zimowych treningów. Rękawiczka w kijkach Leki wyposażona została w system typu Trigger 1, pozwalający na błyskawiczne wpinanie oraz wypinanie, co znacznie ułatwia ich użytkowanie – wg. przeprowadzonych badań do tych rękawiczek pasuje aż 95% dłoni – idealne dopasowanie sprawia, że korzystanie z rękawiczek jest wyjątkowo komfortowe. Na uwagę zasługuje także grot, który wykonano ze stopów widiowych, charakteryzujących się dużą odpornością na ścieranie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *